Hakkımızda

Masterled


Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarının en doğru şekilde algılanması, uygulanması ve sonunda müşteri memnuniyetinin sağlanmasını en önemli unsur olarak benimsemiştir. Geçici kazançların peşinden koşmamış, sektörün doğasından kaynaklanan kompleks ürün yapısının en doğru şekilde anlaşılması ve uygulanması için ARGE çalışmalarını birinci sıraya yerleştirmiş, üretim ve pazarlama strateji ve politikalarını da bu yönde belirlemiş ve uygulamaktadır.

Sektörün uzun vadeli olduğunu bilerek hareket etmiş ve altyapısını bu doğrultuda hazırlamıştır.


Şirketimizin varlığını sürdürme prensiplerine göz atarsak, MASTERLED Aydınlatma;

Müşterilerimizin mutlu olmasını hedefler. Müşteri ile birlikte hareket ederek, müşterinin ne istediğini algılar, müşteriye özgü çözümleri gerçekleştirir, kendi çözümlerini kabul ettirmeye çalışmaz.

LED Aydınlatma prensiplerine bağlıdır. Bunlar; doğru firma, doğru tasarım, doğru ve kaliteli üründür. Ayrıca; aydınlatma ve elektronik mühendisliği alanlarında da deneyimli olma koşulunu yerine getirir.

Öncelikle üretici sıfatıyla ulusal ekonomimize birçok alanda katkı sağlar. Türkiye’de üretilebilen parçaların oranını maksimum düzeye getirmeyi ve Türkiye ve Dünyada bir üretim ve lojistik merkezi olmayı hedefler

Sosyal sorumluluk ilkesini benimser. Bu aydınlatma şekli, yüksek tasarruf yeteneği sayesinde Enerji Verimliliğine yüksek oranda katkısı vardır ve çevreci ürünler olması nedeniylede insan sağlığına hizmet eder. Biz de bu ilkenin bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Enerji tasarrufu yüksek bir aydınlatma, İtalya büyüklüğünde bir ormanın emebileceği kadar CO2 ‘den tasarruf sağlayabilir. Bu bilinç ile hareket eden Masterled, dünyadaki kaynakların korunmasına katkı yapan ve yaşam kalitesini ışık aracılığıyla arttıran akıllı ve sürdürülebilir ürünler tasarlar.

LED Ürünleri uygulaması iki ana başlıkta toplanır: İç ve dış mekan aydınlatmaları

Başlıca Led Kullanım Alanları;

Oteller, AVM’ler, Ofisler, Havaalanları, Fabrikalar, Konutlar, Sokak Lambaları, Reklam Panoları, Vitrinler, Sinemalar, Marketler, Yat ve deniz aydınlatmaları